Webinarium "Jobs and skills for the energy transition".

Pobierz PDF
Eksperci platformy learningowej programu Interreg Europa zapraszają na webinarium "Jobs and skills for the energy transition".

Szanowni Państwo,

Webinarium "Jobs and skills for the energy transition" odbędzie się  29 kwietnia 2021 roku, w godzinach 14:00 – 15:30.
https://www.interregeurope.eu/policylearning/event/4286/webinar-jobs-and-skills-for-the-energy-transition/?no_cache=1&cHash=7e33b7bdd5ef33de274b32e4a589cd29

W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane programy szkoleniowe dla pracowników sektora budowlanego oraz programy uniwersyteckie z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Swoim doświadczeniem podzielą się także partnerzy z Agencji Energetycznej Regionu Północno-Zachodniej Chorwacji, Andaluzyjskiej Agencji Energetycznej i Stowarzyszenia Europejskich Ośrodków Badawczych Energii Odnawialnej.

Do udziału w webinarium jest wymagana rejestracja poprzez konto online Interreg Europa (tworzy się je bezpośrednio na stronie programu - My Interreg Europe).


Zachęcamy także do zapoznania się z publikacją ekspertów platformy learningowej Skills for the Energy Transition:https://www.interregeurope.eu/fileadmin/user_upload/plp_uploads/policy_briefs/Skills_for_the_energy_transition_-_Policy_brief.pdf

Zobacz również