Edukacja przez zabawę

Pobierz PDF

„Aktywni Razem” Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne złożyło do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ofertę pn. „Edukacja przez zabawę” na realizację zadania publicznego w trybie pozakonkursowym.

Zgłoszone zadanie, spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19a, ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Zadanie polega na zorganizowaniu zabawy edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na terenie parku we wsi Lubrza oraz zakupie i montażu kilku urządzeń do gier i zabaw w plenerze, na przykład takich jak: kółko i  krzyżyk, ucho słonia itp. Spotkanie odbędzie się z okazji Dnia Nauczyciela i zostanie przeprowadzone w uzgodnionym z dyrektorami placówek terminie. W zorganizowanym wydarzeniu wezmą udział dzieci i nauczyciele z przedszkoli i szkół z Lubrzy (pow. Świebodziński), Międzyrzecza i Sulęcina, w sumie około 30 osób.

Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 02 września 2021 roku pozytywnie rozpatrzył ofertę „Aktywni Razem” Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego i zarekomendował zadanie do dofinansowania w wysokości 7 000,00 zł.

Zobacz również