8(11). Kozzi Film Festiwal 2022: Beata Kawka i Mirosław Zbrojewicz w sztuce „Małe zbrodnie małżeńskie” Erica-Emmanuela Schmitta. Ten spektakl rozbawi i zaskoczy!

Pobierz PDF
Spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie” – we wtorek, 14 czerwca 2022, o godz. 18.00
na scenie Centrum Kreatywnej Kultury w Regionalnym Centrum Animacji Kultury przy 
ul. Sienkiewicza 11 w Zielonej Górze.
Fot: Zdzisław Haczek/Lubuskie.pl
„Małe zbrodnie małżeńskie” Erica-Emmanuela Schmitta to sztuka z elementami komedii, kryminału, powieści miłosnej, pełna zaskakujących zwrotów akcji, wspaniałego, błyskotliwego dialogu.

We wtorek, 14 czerwca jednym z finałowych wydarzeń 8(11). Kozzi Film Festiwalu 2022 będzie spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie” Erica-Emmanuela Schmitta, w którym wystąpią Beata Kawka i Mirosław Zbrojewicz.

Co zostało z pierwszych fascynacji, uniesień, pożądania, miłości?

„Małe zbrodnie małżeńskie” – jak piszą organizatorzy - opowieść o ludziach w drodze, gdzie drogą jest ich wspólne życie, na którą zdecydowali się wejść razem kilkanaście lat temu. Co zostało z pierwszych fascynacji, uniesień, pożądania, miłości i zakochania? Jak dalece zmieniły się obrazy nas samych, żyjących ze sobą, czy może już obok siebie. Czy zawiedliśmy nasze uczucia, czy zgubiliśmy sens bycia razem? na czym polega fenomen zaufania? Czy zawsze musimy rezygnować z własnych pragnień na rzecz szczęścia drugiej osoby? Dlaczego przez tyle lat nie potrafimy ze sobą szczerze porozmawiać i okłamujemy się dla dobra „spokoju” w związku, którego tak bardzo pragniemy? 

CO JESZCZE W PROGRAMIE KOZZI FILM FESTIWALU?

Wystąpią goście festiwalu: Beata Kawka i Mirosław Zbrojewicz

Wraz z aktorami Beatą Kawką i Mirosławem Zbrojewiczem, reżyser Karol Wróblewski zabiera widzów w drogę poznania samych siebie. Często coś, co wydaje się banałem w rzeczywistości jest poważnym problemem i tylko humor, śmiech, czasem łzy, taniec, śpiew, wspomnienia czy zwykła rozmowa mogą uratować związek dwojga kochających się ludzi. Nie ma prostych odpowiedzi, są jedynie trudne pytania.

Spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie” – we wtorek, 14 czerwca 2022, o godz. 18.00 na scenie Centrum Kreatywnej Kultury w Regionalnym Centrum Animacji Kultury przy ul. Sienkiewicza 11 w Zielonej Górze.

Bilety – 70 zł – do nabycia na abilet.pl


„Małe zbrodnie małżeńskie” Erica-Emmanuela Schmitta

Występują: BEATA KAWKA, MIROSŁAW ZBROJEWICZ

reżyseria: Karol Wróblewski
scenografia: Arkadiusz Kośmider
kostiumy: Monika Palikot / CapricornArtHouse
światło: Ewa Garniec
opracowanie muzyczne: Grzegorz Jurga/Printempo
choreografia: Arkadiusz Bodrzyński
projekcje: Jan Maciarewicz/Filip Haman/ Katarzyna Irmina Stępniak
fotografia: Przemysław Dzienis/Natalia Mleczak/ Agnieszka Marszałek
Producent FETA – Teatr Fundacji Edukacji Teatralnej i Artystycznej
Czas trwania 1 godz. 30 min.

Powiązane wiadomości

Zobacz również