Oferta Koła Gospodyń Wiejskich w Wilkanowie

Pobierz PDF
Koło Gospodyń Wiejskich w Wilkanowie złożyło do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ofertę pn. "Spotkanie z historią” na realizację zadania publicznego w trybie pozakonkursowym.
 
Zgłoszone zadanie, spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19a, ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
 
Zadanie polega na organizacji cyklu spotkań z lokalnymi artystami oraz autorami publikacji naukowych dotyczących historii lokalnej społeczności i regionu. Spotkania odbywać się będą w Wilkanowie (gm. Świdnica) a skierowane będą do mieszkańców województwa lubuskiego w szczególności z terenu powiatu zielonogórskiego oraz powiatu miasta Zielona Góra.
 
Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 28 lipca 2022 roku pozytywnie rozpatrzył ofertę Koła Gospodyń Wiejskich w Wilkanowie i zarekomendował zadanie do dofinansowania w wysokości 5 000,00 zł.
 
Link do Oferty na BIP - https://bip.lubuskie.pl/189/4531/Oferta_Kola_Gospodyn_Wiejskich_w_Wilkanowie/

Zobacz również