Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w lubuskich PIFE, 13.05.2023 r.

Pobierz PDF
10 lat Dni Otwartych Funduszy Europejskich
Zespół Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze oraz zespół Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają na konsultacje z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

O wydarzeniu

Podczas rozmów z naszymi specjalistkami / naszymi specjalistami dowiesz się o wsparciu z Funduszy Europejskich – m.in. na założenie firmy lub jej rozwój – oraz o projektach, w których możesz uczestniczyć. Jeśli pracujesz w samorządzie lub działasz w organizacji pozarządowej, zapoznasz się z aktualnymi konkursami na dofinansowanie projektów.

 

Kiedy i gdzie

Konsultacje odbędą się w sobotę 13 maja 2023 r.:

·         w godz. od 10:00 do 15:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra (w holu budynku);

·         w godz. od 10:00 do 15:00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim (w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta, I piętro, pokój 115).

 

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

 

W sprawie konsultacji w Zielonej Górze:

·         telefonicznie: 68 4565-454; -480; -488; -499; -535;

·         mejlowo: infoue@lubuskie.pl

 

W sprawie konsultacji w Gorzowie Wielkopolskim:

·         telefonicznie: 95 7390-377, -378, -380, -386;

·         mejlowo: lpi@lubuskie.pl

 

Skorzystaj z NIEODPŁATNYCH USŁUG Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej na stronach internetowych: dot. konsultacji w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

Galeria zdjęć

Zobacz również