Wicemarszałek Sebastian Ciemnoczołowski gościem Polskiego Radia

Pobierz PDF
Fot: Paweł Wańczko/Lubuskie.pl
Wicemarszałek województwa lubuskiego Sebastian Ciemnoczołowski udzielił wywiadów w studiu Radia Zachód i Radia Zielona Góra.

W piątek, 21 czerwca 2024 r. wicemarszałek województwa lubuskiego Sebastian Ciemnoczołowski był gościem red. Sławomira Kordyjalika w studiu Radia Zachód. Podczas rozmowy poruszono tematy m.in. udzielenia absolutorium dla Zarządu Województwa Lubuskiego, przedstawienia raportu o stanie województwa lubuskiego.

– Lubuskie rozwija się kompleksowo i harmonijnie – podkreślił wicemarszałek Sebastian Ciemnoczołowski, wymieniając ostanie sztandarowe inwestycje w regionie (historyczny most na Odrze w Milsku) czy wskazując na realizacje drogowe wzdłuż trasy S3. Było też o rentowności lubuskich szpitali, wsparciu dla lekarzy specjalizujących się w psychiatrii dzieci i młodzieży. 

Natomiast w studiu Radia Zielona Góra wicemarszałek województwa lubuskiego Sebastian Ciemnoczołowski był gościem red. Bartłomieja Walkowskiego

 

Galeria zdjęć

Powiązane wiadomości

Zobacz również