Posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju Województwa

Pobierz PDF
Posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju Województwa - 07 lutego 2025 r.
Fot: Jarosław Rodziewicz
odbyło się 07 lutego 2025 r. o godz. 10:00 w Sali 108 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 7.

W trakcie posiedzenia Członkowie Komisji zaopiniowali projekty uchwał: 

  • zmieniającej uchwałę w sprawie określenia szczegółowych wymogów dotyczących opracowania raportu o stanie województwa,
  • w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie darowizny nieruchomości stanowiącej własność Gminy Drezdenko, 
  • w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie nieruchomości, będącej własnością Skarbu Państwa, położonej w obrębie 0003 Świebodzin, oznaczonej numerem działki 810/2, 
  • w sprawie powierzenia realizacji zadania w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego na liniach użyteczności publicznej Żagań – Szprotawa – Nowe Miasteczko – Nowa Sól, Wiechlice – Żagań – Żary oraz Szprotawa – Kożuchów – Zielona Góra,
  • w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Międzyrzeckiemu,
  • w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w przewozach autobusowych.

Ponadto zapoznali się z informacją dotyczącą sytuacji na lubuskim rynku pracy. 

 

W skład Komisji Gospodarki i Rozwoju Województwa wchodzą Radni Województwa Lubuskiego: 

  1. Makarska Alicja – Przewodnicząca,   
  2. Giza Paweł Andrzej – Wiceprzewodniczący,           
  3. Dowhan Jarosław Grzegorz – członek,
  4. Fedko Edward Jan – członek,
  5. Halasz Marek – członek,                     
  6. Jabłoński Roman – członek,
  7. Kotylak Sławomir Rafał – członek,
  8. Motowidełko Bogusław – członek,
  9. Siemiński Tomasz – członek,
  10. Wieczorek Andrzej Leszek – członek.

Galeria zdjęć

Zobacz również