Mobilny Punkt Informacyjny w Przytocznej i Skwierzynie, 19.02.2025 r.

Pobierz PDF
logo z napisem Punkt informacyjny Funduszy Europejskich, pod spodem napis Mobilny Punkt Informacyjny w Przytocznej i Skwierzynie
Zespół Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na bezpłatne konsultacje. Spotkania odbędą się w środę 19 lutego 2025 r. w Przytocznej i Skwierzynie.

O wydarzeniu

Podczas rozmów z naszym specjalistą dowiesz się o wsparciu z Funduszy Europejskich – m.in. na założenie firmy lub jej rozwój – oraz o projektach, w których możesz uczestniczyć. Jeśli pracujesz w samorządzie lub działasz w organizacji pozarządowej, zapoznasz się z aktualnymi konkursami na dofinansowanie projektów.

Dodatkowo uzyskasz informacje o partnerstwie publiczno-prywatnym i dowiedziesz się, jak łączyć PPP z funduszami unijnymi.

Kiedy i gdzie

Konsultacje odbędą się w środę 19 lutego 2025 r.:

-          w godz. od 9:00 do 11:30 w Urzędzie Gminy Przytoczna, 66-340 Przytoczna, ul. Rokitniańska 4;

-          w godz. od 12:00 do 14:30 w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie, 66-440 Skwierzyna, ul. Rynek 1.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

-       telefonicznie: 95 7390-377, -378, -386;

-       mejlowo: pife.gorzow@lubuskie.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz również