
Uwaga: Wiadomość archiwalna. Nie wszystkie załączniki i linki mogą działać poprawnie.
Stowarzyszenie „SPOTKANIEC” w Zielonej Górze decyzją zarządu województwa otrzymało dofinansowanie w wysokości 2.000 zł na realizację zadania pn. „Poławiacze Pereł 2014” – indywidualny turniej tańca, które odbędzie się w okresie od 28 listopada do 31 grudnia 2014 roku w Zielonej Górze.
Stowarzyszenie „SPOTKANIEC” w Zielonej Górze jest organizacją, której celem jest m.in. rozwój i popularyzacja Tańca nowoczesnego wśród dzieci i młodzieży. Stowarzyszenie realizuje swoje cele m.in. poprzez organizowanie i uczestniczenie w imprezach tanecznych, propagowanie zdrowego i aktywnego spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży.
Celem ww. zadania jest m.in. rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci i młodzieży oraz inspirowanie młodzieży do wyrażania siebie poprzez taniec. Poławiacze Pereł – to indywidualny konkurs tańca, który ma na celu umożliwienie utalentowanej młodzieży zamieszkałej na terenie województwa lubuskiego prezentację swoich umiejętności tanecznych, a także samodzielnie przygotowanych choreografii.