Spotkanie informacyjne z cyklu „50+” w Międzyrzeczu

Pobierz PDF
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne pod nazwą „50+”., które odbędzie się 14 października 2016 r. o godz. 10:00 w Międzyrzeczu.

Spotkanie przeznaczone dla osób w wieku 50+ z terenu powiatów międzyrzeckiego, strzelecko-drezdeneckiego i sulęcińskiego. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej, z której mogą skorzystać osoby w wieku powyżej 50 roku życia. Uczestnicy spotkania zdobędą informacje dotyczące pozyskania środków na założenie działalności gospodarczej, a także na udział w kursach i szkoleniach. Szczegółowo zostanie przedstawiona oferta instytucji oferujących bezzwrotne wsparcie w zakresie rozpoczęcia działalności dla osób z terenu powiatów międzyrzeckiego, strzelecko-drezdeneckiego i sulęcińskiego.

Spotkanie odbędzie się 14 października 2016 r. w godzinach 10:00 – 13:00

  • w Urzędzie Miejskim w Międzyrzeczu, ul. Rynek 1 (Sala Rady Miasta).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Międzyrzeczu prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 13 października 2016 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim działającym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377 (dot. spotkania w Międzyrzeczu).

FORMULARZ

Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=127558

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci wydrukowanych prezentacji. Podczas spotkań zostanie zapewniony poczęstunek dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również