Konferencja PROJEKT MISTRZ

Pobierz PDF
Uwaga: Wiadomość archiwalna. Nie wszystkie załączniki i linki mogą działać poprawnie.
Kwotę 2.000 zł otrzyma Fundacja Wspierania Wszechstronnego Rozwoju Dzieci, Dorosłych i Młodzieży „CHORĄGWIANA” w Zielonej Górze decyzją Zarządu Województwa Lubuskiego na zadanie pn.: „Konferencja PROJEKT MISTRZ”, które realizowane będzie w okresie od 10 maja do 12 czerwca 2017 r.

Zadanie zgłoszone przez podmiot spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Zadanie publiczne, dotyczy organizacji konferencji, której celem jest wspieranie młodych ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym - ich drodze do mistrzostwa, czyli ukazanie różnych dziedzin, dróg i aspektów do osiągnięcia celu: co oznacza bycie mistrzem, dlaczego i w jaki sposób jest to potrzebne w codziennym życiu, a także w jaki sposób zmotywować siebie i innych do sięgania po „realne marzenia”.

Oferta została zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej:

http://bip.lubuskie.pl/189/2241/Oferta_Fundacji_Wspierania_Wszechstronnego_Rozwoju_Dzieci_2C_Doroslych_i_Mlodziezy__E2_80_9ECHORAGWIANA_E2_80_9D_w_Zielonej_Gorze/

Zobacz również