Lubuskie zza szyby - KONKURS

Pobierz PDF
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie siedząc w domu podczas kwarantanny? Złapałeś ciekawy kadr i chciałbyś się nim pochwalić? Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Naczelną zasadą konkursu jest hasło #zostańwdomu. Widok za oknem wcale nie musi być nudny. Może to być zdjęcie wolontariusza niosącego zakupy starszej sąsiadce, może pod oknem zakwitły żonkile, albo chciałbyś pochwalić się widokiem z twojego okna na las, którego tak bardzo nam brakuje.

Przedmiotem konkursu jest dodanie zdjęcia zrobionego przez uczestnika, dotyczące ciekawych chwil, wydarzeń, krajobrazów, momentów mających miejsce za oknem mieszkania, domu, miejsca pracy lub samochodu oczywiście pamiętając o zasadach ruchu drogowego. Swoją propozycję należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym zamieszczonym na fanpage’u „Lubuskie”.

Wspieramy apel #zostanwdomu. Konkurs nie zachęca do wychodzenia z domu i naruszania przepisów obowiązujących w Polsce w czasie epidemii. Przygotuj aparat bądź telefon, zrób zdjęcie i weź udział w naszym konkursie! Zostań w domu, zatrzymaj się i łap chwile. Zapraszamy do zabawy! Termin zakończenia konkursu 19 kwietnia br.  

Pięć najlepszych zdjęć zostanie nagrodzonych upominkami związanymi z województwem lubuskim. Zachęcamy do głosowania!

Zobacz regulamin konkursu 

Zobacz również