Lubuskie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Pobierz PDF
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego co roku wspiera sztaby WOŚP. Podczas tegorocznego finału pomożemy m.in. organizatorom zbiórek z Gorzowa, Strzelec Kraj. i Łagowa.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał się odbyć 10 stycznia. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa oraz ogólnokrajowe obostrzenia został przełożony na ostatnią niedzielę stycznia. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie zbiórki. W tym roku sztaby i ich wolontariusze będą kwestować dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Lubuskie i WOŚP ma wiele wspólnych mianowników. To przecież w naszym regionie odbywa się najpiękniejszy festiwal świata, a więc organizowany przez Fundację Jurka Owsiaka Pol’And’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock). A urząd marszałkowski co roku wspiera lubuskie sztaby, promując nasz region podczas wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie inaczej będzie w tym roku. Logo Lubuskie Warte Zachodu będzie obecne w sztabach w Gorzowie, Strzelcach Kraj i Łagowie. Wsparliśmy także konkurs „WOŚP oczami dzieci” organizowany przez „Gazetę Lubuską”. Na licytacje przekażemy również gadżety i upominki.

Zobacz również