Kosz pełen zdrowia trafił do medyków

Pobierz PDF
Wicemarszałek przekazał medykom „Kosz pełen zdrowia dla służby zdrowia” przygotowany przez producentów produktów regionalnych

Podziękował także lubuskim producentom produktów regionalnych za zaangażowanie w akcję.  Inicjatywa miała na celu odwdzięczenie się kadrze medycznej za trud włożony w ratowanie ludzkiego zdrowia i życia podczas walki z koronawirusem. W tym celu zainteresowani producenci mogli przekazać swoje produkty do wspólnego kosza wielkanocnego dla medyków.

- Ta akcja to sposób na wyrażenie wdzięczności medykom, którzy każdego dnia walczą o ludzkie zdrowie i życie, zmagając się dodatkowo z epidemią koronawirusa. To już kolejna odsłona tej akcji. W poprzedniej, wzięło udział kilkunastu producentów, którzy stworzyli kosz pełen niesamowitych, regionalnych produktów – mówi wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.

Biały personel jest cały czas w pełni gotowości i niesie pomoc najbardziej potrzebującym. Tym razem jednostka postanowiła wesprzeć Załogi karetek pogotowia – LEKARZY i RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH będących na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Ostatnie prowadzone akcje pokazały, że lubuscy wytwórcy i  producenci mają ogromne serca: dzielą się dobrem i swoimi wyrobami.. To była trzecia edycja akcji (pierwsza miała miejsce w zeszłym roku podczas Wielkanocy oraz podczas Bożego Narodzenia).

Organizatorem akcji było Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego.

Galeria zdjęć

Zobacz również