O sprawach ważnych dla powiatu zielonogórskiego

Pobierz PDF
Marszałek Elżbieta Anna Polak oraz zarząd powiatu: starosta Krzysztof Romankiewicz, wicestarosta Tadeusz Pająk oraz członek zarządu Mirosław Andrasiak.
O sprawach ważnych dla powiatu zielonogórskiego marszałek Elżbieta Anna Polak rozmawiała z zarządem samorządu.

Możliwości wsparcia oddziału rehabilitacji w sulechowskim szpitalu, remontu domu dziecka w Klenicy oraz rewitalizacji parku przy Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie to tematy spotkania marszałek Elżbiety Anny Polak z zarządem powiatu zielonogórskiego: starostą Krzysztofem Romankiewiczem, wicestarostą Tadeuszem Pająkiem oraz członkiem zarządu Mirosławem Andrasiakiem. Podczas spotkania przedstawiciele powiatu zielonogórskiego podziękowali marszałek za wsparcie szpitala w Sulechowie w walce z COVID-19. Przypomnijmy, w ramach wsparcia jednostek ochrony zdrowia, samorząd województwa przekazał lecznicy 3,4 mln zł

Podczas spotkania marszałek poinformowała, że lada chwila ruszy kolejny konkurs w ramach RPO L2020 na wsparcie rehabilitacji i to może być szansa dla sulechowskiej lecznicy. W ramach RPO są także środki na rewitalizację. To z kolei szansa dla DPS w Trzebiechowie.

Zobacz również