Stypendia naukowe, twórcze i artystyczne przyznane

Pobierz PDF
Zarząd Województwa Lubuskiego po raz 17. przyznał stypendia naukowe, twórcze i artystyczne Marszałka Województwa. W roku szkolnym 2020/2021 stypendium Marszałka Województwa Lubuskiego otrzyma 25 uczniów.

Wysokość tegorocznego stypendium wynosi 3 600,00 zł (przyznawane jest na okres 6 miesięcy: od stycznia do czerwca 2021 roku, po 600,00 zł miesięcznie). Tytuł stypendysty Marszałka Województwa Lubuskiego otrzymało do tej pory 350 młodych Lubuszan.

Wykaz osób, którym przyznano stypendia naukowe, twórcze i artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego na rok szkolny 2020/2021:

w kategorii stypendiów naukowych:

  1. Marcel Kaczmarczyk - VII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp.
  2. Dominika Partyka - I Liceum Ogólnokształcące w Żarach
  3. Aleksandra Witkowska - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp.
  4. Kuba Niedziela - Liceum Ogólnokształcące im. Płk. Pil. E. Horbaczewskiego w Zielonej Górze
  5. Radosław Molenda - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze
  6. Wojciech Jakubowicz - Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
  7. Mikołaj Lisiecki - I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

 

w kategorii stypendiów twórczych:

  1. Sara Jamrożec - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Zana
    we Wschowie

 

w kategorii stypendiów artystycznych:

  1. Joanna Habich - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Szprotawie
  2. Nikodem Zalewski - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.
  3. Tymoteusz Zalewski - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.
  4. Lena Juszkiewicz - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.
  5. Mikołaj Woźniak - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie
  6. Wiktor Pelc - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze
  7. Aleksandra Mandryk - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze
  8. Ada Grzebielucha - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze
  9. Aleksandra Franczyk - Klub Sportowy „Pasja” w Żaganiu
  10. Julia Żołyńska - Klub Sportowy „Pasja” w Żaganiu
  11. Szymon Adamcewicz - Klub Tańca Sportowego w Zielonej Górze
  12. Maja Gałka - Klub Tańca Sportowego w Zielonej Górze
  13. Katarzyna Kurczewska - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół w Żaganiu
  14. Miłosz Moskwa - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. J. Ciesielskiego w Gorzowie Wlkp.
  15. Stanisław Lewandowski - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zielonej Górze
  16. Mateusz Mroziński - Klub Tańca Sportowego w Zielonej Górze
  17. Olivia Protasiewicz - Klub Tańca Sportowego w Zielonej Górze

 

Zobacz również