Przygotuj ofertę dla turystów - zaprezentuj się w " Kochaj Lubuskie"

Pobierz PDF


W związku z trwającą pandemią wirusa SARS-CoV-2, lubuska turystyka bardzo ucierpiała. Obecna sytuacja, otwierania i zamykania poszczególnych państw, nie sprzyja powrotowi ich do normalnej pracy. Rynek krajowy , w tym lubuski,  również ucierpiał ze względu na pandemię. W czasie lockdown’u zostały odwołane zaplanowane wycieczki, wyjazdy, ruch turystyczny niemalże zamarł. Branża turystyczna straciła możliwość zarobku. Zakładając, że rynek krajowy po „odmrożeniu” gospodarki wróci do względnej normalności w reżimie sanitarnym, stworzy to możliwość powrotu do pracy.

W związku zamknięciem się wielu krajów, czy wprowadzoną obowiązkową kwarantanną po przylocie do danego państwa, znaczna część turystów zrezygnowała z  wyjazdów za granicę. Jednakże, wielu z nich nie zrezygnuje z wypoczynku, więc skupią swoją uwagę na turystyce krajowej. Lubuskie otwarte jest  również do zwiedzania dla turystów.

Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna „LOTUR” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku  oferując członkom "LOTUR" możliwość prezentacji swoich atrakcji turystycznych, ofert  bezpłatnie w Magazynie Turystycznym
„ Kochaj Lubuskie”.
Dla każdego członka "LOTUR" przewiduje 2 strony w magazynie. Wydanie będzie dostępne do końca maja br. Dystrybucja odbędzie się  w Informacjach Turystycznych, ROT-ach w kraju, pośród członków "LOTUR". Wersja elektroniczna będzie dostępna na portalach organizacji.

"LOTUR" oczekuje na deklaracje udziału w przedsięwzięciu do końca kwietnia z informacją  odnośnie liczby  stron  (dwie, jedna, lub ½ strony).
Natomiast po akceptacji chętnych do prezentacji, "LOTUR" prześle informację o dostarczeniu materiałów do 15 maja br. (treści + zdjęć).

Więcej informacji udzieli:
Jadwiga Błoch
Prezes
Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR”


e-mail: j.bloch@lotur.eu


www.lotur.eu
www.lubuskie.travel.plZobacz również