Młodzi Lubuszanie mogą wysyłać swoje teksty - powstaje pierwszy numer Młodego Obywatela

Pobierz PDF
Plakat promujący nabór
Stowarzyszenie NOVUM z Gorzowa Wlkp. wraz z młodymi Lubuszanami przygotowuje się do wydania pierwszego numeru młodzieżowego magazynu obywatelskiego „Młody Obywatel”!

Czasopismo ma być gotowe we wrześniu w liczbie 500 egzemplarzy i będzie kolportowane w galeriach handlowych oraz w innych miejscach publicznych w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.

 

Swoje teksty do magazynu przysyłać mogą wszyscy mieszkańcy województwa lubuskiego, którzy nie ukończyli 35 lat. Czasopismo ma poruszać sprawy istotne z punktu widzenia młodych mieszkańców naszego województwa (kultura, sprawy społeczne, sport, ekologia). Celem Stowarzyszenia jest oddanie głosu młodym Lubuszanom. Ma to być pierwsze w Polsce obywatelskie pismo młodzieżowe.

 

Teksty w formacie doc., do 4 stron rozmiaru a4, oraz z czcionką Times New Roman 12 można wysyłać do 20 sierpnia 2020 r. na adres: redakcja.mlodyobywatel@gmail.com.

 

 Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

 

Źródło: Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM

Zobacz również