Schowaj sidebar

Radni V kadencji

RADNI V KADENCJI (2014-2018)


  1. Ardelli Tadeusz
  2. Balcerzak Klaudiusz
  3. Chinalska Anna
  4. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester (objęcie mandatu Radnego 23.12.2014 - za Ignacego Odważnego)
  5. Dajczak Władysław (wygaśnięcie mandatu Radnego 14.12.2015)
  6. Dereń Grażyna
  7. Fedko Edward Jan - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (do 16.05.2016)
  8. Fiedorowicz Czesław - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego
  9. Gośniowska-Kola Małgorzata Barbara (objęcie mandatu Radnej 16.03.2015 - za Roberta Jarosława Palucha)
  10. Grabarek Grzegorz (objęcie mandatu Radnego 28.12.2015 - za Władysława Dajczaka)
  11. Jaworska Maria (objęcie mandatu Radnej 12.10.2015 - za Marka Bogusława Zarębę)
  12. Jędrzejczak Tadeusz - Członek Zarządu Województwa Lubuskiego (od 16.05.2016)
  13. Kołodziej Zbigniew Jan
  14. Komarnicki Władysław - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (wygaśnięcie mandatu Radnego 4.11.2015)
  15. Kościk Zbigniew
  16. Kowal Sławomir Jan (objęcie mandatu Radnego 1.12.2014 - za Wadima Tyszkiewicza)
  17. Kruczkowski Józef
  18. Kucharska Barbara (objęcie mandatu Radnej 1.12.2014 - za Jana Świrepo)
  19. Maciuszonek Wacław Jan
  20. Marcinkiewicz Mirosław - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 12.10.2015 do 16.05.2016); Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 16.05.2016; objęcie mandatu Radnego 1.12.2014 - za Macieja Pietruszaka)
  21. Mejza Łukasz
  22. Możejko Tomasz
  23. Nawrocki Maciej Grzegorz (objęcie mandatu Radnego 10.11.2015 - za Władysława Komarnickiego)
  24. Osińska Bożena Krystyna
  25. Pająk Tadeusz (objęcie mandatu Radnego 23.12.2014 - za Janusza Kubickiego i Adama Urbaniaka)
  26. Paluch Robert Jarosław (wygaśnięcie mandatu Radnego 2.02.2015)
  27. Pawlak Natalia (objęcie mandatu Radnej 1.12.2014 - za Józefa Rubachę)
  28. Polak Elżbieta Anna - Marszałek Województwa Lubuskiego
  29. Surmacz Marek Tomasz - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego
  30. Synowiec Anna
  31. Tomczyszyn Stanisław - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego
  32. Wołowicz Franciszek
  33. Wontor Tomasz Paweł - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 16.05.2016)
  34. Zaręba Marek Bogusław (rezygnacja z mandatu Radnego 27.08.2015)