Schowaj sidebar

RADNI IV KADENCJI (2010-2014)

 

  1. Andrzejczak Bogusław Albin
  2. Ardelli Tadeusz - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 29.11.2010) 
  3. Balcerzak Klaudiusz (wygaśnięcie mandatu Radnego 20.12.2010) 
  4. Bartkowiak Józef
  5. Dziduch Roman
  6. Fedko Edward Jan
  7. Fiedorowicz Czesław
  8. Ganczar Ireneusz (objęcie mandatu Radnego 28.12.2010 - za Klaudiusza Balcerzaka)
  9. Grabarek Grzegorz
  10. Gryko Lidia
  11. Jabłoński Marcin Artur (wygaśnięcie mandatu Radnego 19.12.2011) 
  12. Kołodziej Zbigniew Jan
  13. Kościk Zbigniew
  14. Kropski Jarosław (objęcie mandatu Radnego 28.12.2010 - za Wacława Jana Maciuszonka)
  15. Kucharska Barbara (objęcie mandatu Radnej 29.11.2010 - za Jana Świrepo)
  16. Maciuszonek Wacław Jan (wygaśnięcie mandatu Radnego 20.12.2010) 
  17. Marcinkiewicz Mirosław
  18. Możejko Tomasz - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 29.11.2010)
  19. Osińska Bożena Krystyna
  20. Paduszyński Zdzisław Franciszek - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 29.11.2010)
  21. Pająk Tadeusz
  22. Paluch Robert Jarosław
  23. Pańtak Kazimierz
  24. Płonka Elżbieta Teresa
  25. Polak Elżbieta Anna - Marszałek Województwa Lubuskiego (od 29.11.2010)
  26. Rubacha Józef Marcin (wygaśnięcie mandatu Radnego 20.12.2010) 
  27. Stawowczyk Grażyna
  28. Tomczyszyn Stanisław - Członek Zarządu Województwa Lubuskiego (od 29.11.2010; objęcie mandatu Radnego 28.12.2010 - za Józefa Marcina Rubachę)
  29. Turczyniak Leszek Stanisław
  30. Tymszan Paweł Witold (objęcie mandatu Radnego 29.11.2010 - za Tadeusza Jędrzejczaka)
  31. Winnicka Mirosława Weronika
  32. Wontor Tomasz Paweł - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 29.11.2010)
  33. Zaborowski Bogusław Michał (objęcie mandatu Radnego 28.12.2011 - za Marcina Artura Jabłońskiego)
  34. Zaręba Marek Bogusław