Schowaj sidebar

Radni II kadencji

RADNI II KADENCJI (2002-2006)


  1. Andrzejczak Bogusław Albin - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (od 26 listopada 2002 r.)
  2. Ardelli Tadeusz
  3. Bambrowicz Zenon (objęcie mandatu Radnego 23.12.2002 - za Krzysztofa Romankiewicza; wygaśnięcie mandatu Radnego 16.10.2006)
  4. Bartkowiak Józef
  5. Bocheński Andrzej - Marszałek Województwa Lubuskiego (od 18 listopada 2002 r.)
  6. Cholewiński Roman (wygaśnięcie mandatu Radnego 18.11.2002) 
  7. Eckert Marian
  8. Faliński Zbigniew - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 18 listopada 2002 r.)
  9. Fedko Edward Jan - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (od 26 listopada 2002 r.)
  10. Firszt Marian (objęcie mandatu Radnego 26.11.2002 - za Romana Cholewińskiego)
  11. Ganczar Ireneusz
  12. Huszcza Andrzej
  13. Jersak Karol
  14. Kałuski Maciej - Członek Zarządu Województwa Lubuskiego (od 26 listopada 2002 r.)
  15. Kierzkowski Stanisław
  16. Korol Jan
  17. Olszewski Stefan Zenon
  18. Pańtak Kazimierz - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 18 listopada 2002 r.)
  19. Pawłowski Robert
  20. Plucińska Marzenna Jadwiga
  21. Płonka Elżbieta Teresa
  22. Romankiewicz Krzysztof (wygaśnięcie mandatu Radnego 26.11.2002)
  23. Rzeźniczak Stanisław Franciszek
  24. Stojanowski-Han Stanisław
  25. Stolarczyk Stanisław
  26. Symonowicz Cezary Mirosław
  27. Świrepo Jan
  28. Tyblewski Jan
  29. Winiarz Jan
  30. Wontor Tomasz Paweł
  31. Woźniak Henryk Maciej - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 18 listopada 2002 r.)
  32. Zaręba Marek Bogusław