Schowaj sidebar

RADNI III KADENCJI (2006-2010)


  1. Andrzejczak Bogusław Albin
  2. Ardelli Tadeusz - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 21.11.2007)
  3. Balcerzak Klaudiusz
  4. Bartkowiak Józef (objęcie mandatu Radnego 28.12.2006 - za Franciszka Wołowicza)
  5. Ciemnoczołowski Sebastian Sylwester - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (do 21.08.2008; wygaśnięcie mandatu Radnego 22.12.2008) 
  6. Dajczak Władysław - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (wygaśnięcie mandatu Radnego 30.10.2007) 
  7. Dziduch Roman (objęcie mandatu Radnego 21.11.2007 - za Henryka Macieja Woźniaka)
  8. Fabianowicz Zenon
  9. Fedko Edward Jan
  10. Ganczar Ireneusz
  11. Grabarek Grzegorz (objęcie mandatu Radnego 21.11.2007 - za Władysława Dajczaka)
  12. Iwan Stanisław Antoni (wygaśnięcie mandatu Radnego 30.10.2007) 
  13. Kościk Zbigniew
  14. Kowsz Lech Bogdan - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (do 31.08.2008)
  15. Krojcig Danuta (objęcie mandatu Radnej 9 lutego 2009 r. - za Sebastiana Ciemnoczołowskiego)
  16. Kubik Marek Jan (objęcie mandatu Radnego 21.11.2007 r. - za Bożenę Sławiak)
  17. Kucharska Barbara (objęcie mandatu Radnej 10.03.2008 - za Jana Świrepo)
  18. Marcinkiewicz Mirosław
  19. Nawrocki Maciej Grzegorz
  20. Paduszyński Zdzisław Franciszek - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 10.03.2008)   
  21. Paluch Robert Jarosław
  22. Pańtak Kazimierz - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 8.09.2008)  
  23. Płonka Elżbieta Teresa - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (do 21.08.2008)
  24. Polak Elżbieta Anna - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (od 21.08.2008; objęcie mandatu Radnej 21.11.2007 - za Stanisława Iwana)
  25. Rubacha Józef Marcin
  26. Sapa Robert
  27. Sławiak Bożena Maria (wygaśnięcie mandatu Radnej 30.10.2007)
  28. Szablowska Maria Małgorzata
  29. Szymański Krzysztof Józef - Marszałek Województwa Lubuskiego (do 21.08.2008)
  30. Szymański Krzysztof Seweryn - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 21.11.2007)
  31. Świrepo Jan -Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (wygaśnięcie mandatu Radnego 11.02.2008) 
  32. Wilento Wojciech
  33. Wołowicz Franciszek (wygaśnięcie mandatu Radnego 18.12.2006) 
  34. Wontor Tomasz Paweł - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (od 21.08.2008) 
  35. Woźniak Henryk Maciej - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (wygaśnięcie mandatu Radnego 30.10.2007) 
  36. Zaborowski Bogusław Michał
  37. Zaręba Marek Bogusław