Schowaj sidebar

Radni I kadencji

RADNI I KADENCJI (1998-2002)


  1. Andrzejczak Bogusław Albin
  2. Ardelli Tadeusz
  3. Ast Marek
  4. Bartkowiak Józef
  5. Baturo Henryk
  6. Bocheński Andrzej - Marszałek Województwa Lubuskiego (od dnia 9 listopada 1998 r., od dnia 12 listopada 1998 r. – Marszałek Sejmiku Województwa Lubuskiego)
  7. Brachmański Andrzej (wygaśnięcie mandatu Radnego 11.12.2000)
  8. Cieślak Zdzisław (wygaśnięcie mandatu Radnego 26.11.2001)
  9. Cios Antoni
  10. Dajczak Władysław
  11. Drewka-Doberstein Elżbieta
  12. Eckert Marian
  13. Faliński Zbigniew - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 5.11.2001)
  14. Fedko Edward Jan - Wicemarszałek Województwa Lubuskiego (od 12 listopada 1998 r. Wiceprzewodniczący Zarządu Województwa Lubuskiego)
  15. Giniewski Krzysztof (objęcie mandatu Radnego 29.03.1999 - za Tadeusza Jędrzejczaka)
  16. Golon January
  17. Gorywoda Lech Marek
  18. Huszcza Andrzej
  19. Jabłoński Marcin Artur (wygaśnięcie mandatu Radnego 29.03.1999)
  20. Jędrzejczak Tadeusz (wygaśnięcie mandatu Radnego 8.03.1999)
  21. Kałuski Maciej - Członek Zarządu Województwa Lubuskiego (od 12 listopada 1998 r.)
  22. Kąkalec Tadeusz
  23. Kochanowski Jan - Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 9 listopada 1998 r., wygaśnięcie mandatu Radnego 5.11.2001
  24. Korol Jan
  25. Korolewicz Jerzy
  26. Krychowski Lech Paweł
  27. Kurzępa Jacek (objęcie mandatu Radnego 5.11.2001 - za Zbigniewa Nikitiuka)
  28. Lipiec Edward
  29. Malinowski Romuald (objęcie mandatu Radnego 29.01.2001 - za Andrzeja Brachmańskiego)
  30. Mazurkiewicz Zygmunt
  31. Miłek Marian
  32. Nikitiuk Zbigniew (wygaśnięcie mandatu Radnego 10.09.2001
  33. Pańtak Kazimierz - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 5.11.2001)
  34. Pasiński Marian (objęcie mandatu Radnego 26.11.2001 - za Bogusława Wontora)
  35. Piątak Kazimierz (wygaśnięcie mandatu Radnego 4.09.2000
  36. Pietruszak Wiesław
  37. Perlak Andrzej Józef
  38. Polak Elżbieta Olga
  39. Pusz Zbigniew
  40. Prucnal Krzysztof
  41. Romankiewicz Krzysztof (wygaśnięcie mandatu Radnego 28.12.1998
  42. Rzepka Czesław
  43. Skurzyński Grzegorz
  44. Świder Andrzej Leszek (objęcie mandatu Radnego 10.05.1999 - za Marcina Jabłońskiego)
  45. Świrepo Jan
  46. Szymak Lech
  47. Tokarczuk Bronisław (objęcie mandatu Radnego 26.11.2001 - za Jana Kochanowskiego)
  48. Tylutki Lech (objęcie mandatu Radnego 16.10.2000 - za Kazimierza Piątaka)
  49. Wontor Bogusław – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 9 listopada 1998 r., wygaśnięcie mandatu Radnego 5.11.2001
  50. Woropaj Wojciech (objęcie mandatu Radnego 20.12.2001 - za Zdzisława Cieślaka)
  51. Woźniak Henryk Maciej
  52. Wróblewski Stanisław
  53. Zaręba Marek Bogusław - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego (od 9 listopada 1998 r.)
  54. Zięba Czesław (objęcie mandatu Radnego 8.02.1999 - za Krzysztofa Romankiewicza)